رهایی یک جوان از پای چوبه دار

‎یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – یک جوان ۲۷ ساله که به آخرین لحظات زندگی خود نزدیک شده بود با گذشت و بزرگواری خانواده مقتول از مرگ رهایی یافت. این گذشت اولیای دم بعد از انداختن طناب دار به گردن مقتول انجام و دستور توقف اجرای حکم قصاص صادر شد و محکوم در عین ناباوری از قرنطینه خارج شد.

‎پلمب محل کسب دو شهروند بهایی در کرج

‎یکشنبه ,۲۷ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – محل کسب دو شهروند بهایی به نام‌های سامان بدیعی و اشکان بدیعی در کرج پلمب شد. به گزارش هرانا، صبح روز جاری یک‌شنبه ۲۷ بهمن ماه، مغازه آقایان سامان بدیعی و اشکان بدیعی به دستور اداره اماکن پلمب و اجازه کار از ایشان گرفته شد.

‎فشارهای غیر متعارف نیروی انتظامی به مردم نورآباد

‎یکشنبه ,۲۷ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – پاسگاه نیروی انتظامی گشور در نورآباد استان لرستان بر مردم منطقه فشارهای غیر متعارفی وارد می‌کند. به گزارش هرانا، مامورین پاسگاه انتظامی گشور نورآباد لرستان با فشارهای غیر متعارف و رفتارهای ناهنجار و با بازرسی‌های سخت و جهت دار باعث ایجاد مشکلات و دردسرهای زیادی برای مردم این منطقه شده است.

‎ادامه پخش« سرزمین کهن» منوط به نظر منتقدان است

‎یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲- IranSOS – مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا و سیما‎ی رژیم ایران گفت گروهی به عنوان ناظر قسمت‌های آتی سریال «سرزمین کهن» را ببینند و با بازبینی کامل این سریال روی آنتن برود. وی ادامه داد: چنانچه تا آخر هفته نتیجه مشخص شود، پخش ادامه دارد و اگر به نتیجه نرسد، احتمالا متوقف خواهد شد. 

‎رسول بداغی و شاهرخ زمانی به سلول انفرادی منتقل شدند

‎یکشنبه٬ ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – رسول بداغی و شاهرخ زمانی در پی اعتراض به پلمب کتابخانه بند به سلول انفرادی منتقل شدند. به گزارش هرانا، رسول بداغی و شاهرخ زمانی دو تن از زندانیان سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج که نسبت به پلمب و تفکیک کتابخانه بند اعتراض کرده بودند، روز گذشته شنبه ۲۶ بهمن ماه به سلول انفرادی منتقل شدند.

‎آغاز به‌کار اولین شبکه ‎تلویزیون خصوصی ‎سپاه پاسداران ‎رژیم ایران

‎یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – پخش آزمایشی برنامه‌های نخستین شبکه غیر صدا و سیمایی در ایران آغاز شد. نام این شبکه «عصر» است و از سوی «سازمان هنری رسانه‌ای اوج» و با همراهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راه‌اندازی شده است. این شبکه که در مجموعه «سازمان هنری رسانه ای اوج» تشکیل شده، از نظر تشکیلاتی زیر مجموعه «قرارگاه قُرب» است. این قرارگاه با هدف فعالیت های فرهنگی در سپاه پاسداران تاسیس شده است. یعنی به همان ترتیب که قرارگاه خاتم الانبیا در بخش های عمرانی فعالیت دارد، قرارگاه قُرب نیز در بخش های فرهنگی فعال خواهد بود.