‎یک زندانی در محوطه زندان به دار آویخته شد

پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۴-۱۶-IranSOS- متهم به قتل خلبان «شهرکی» و همسرش در برج اورانوس صبح دیروز به دار آویخته شد. به گزارش هرانا به نقل از روزنامه ایران؛ پس از آنکه در اسفند سال ۱۳۹۱ خلبان شهرکی و همسرش در منزل شخصی خود به قتل رسیدند. قتل معمایی «منصور شهرکی» خلبان هواپیمای فوکر ۱۰۰ ایران ایر و همسرش به نام «سارا جوان شهرکی» تحت تجسس‌های ویژه پلیسی قرار گرفت و پس از تحقیقات ویژه، در این ارتباط، مأموران یکی از مجرمان قدیمی به نام «مرتضی» ۳۸ ساله را شناسایی و دستگیر کردند.

‎انتقال شش تن از زندانیان بند ٣۵٠ به بند ٨ زندان اوین

پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۴-۱۶-IranSOS- شش تن از زندانیان بند ٣۵٠، به بند هشت زندان اوین منتقل شدند. به گزارش هرانا، روز چهارشنبه امیر گلستانى، امین اکرمى پور، مسعود قاسم خانى، مهدى رى شهرى تنگستانى، فریبرز کاردارفر و مسعود سید طالبى به طور ناگهانى به بند هشت زندان اوین منتقل شدند.

‎با حضور تعداد زیادی از مردم در شیراز یک زندانی در ملاعام اعدام شد

‎‎پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۴-۱۶-IranSOS- با حضور تعداد زیادی از مردم در شیراز یک متهم به سرقت مسلحانه در ملاعام اعدام شد. به گزارش هرانا به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس؛ صبح دیروز حکم  اعدام یک سارق مسلح با حضور تعداد زیادی از مردم در شیراز اجرا شد.

‎پیگیری سگ‌کشی در شیراز

‎‎پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۴-۱۶-IranSOS- مدیر کل حفاظت محیط زیست استان فارس گفت: با هدف حمایت از حیوانات به موضوع کشتن سگ‌ها که در شبکه‌های اجتماعی و خبری اطلاع‌رسانی شده است ورود کرده‌ایم و این مسئله را مغایر حقوق حیوانات می‌دانیم.