‎راه اندازی اردوگاه ویژه زندانیان مواد مخدر در بوشهر

یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۴-۰۵-IranSOS- مدیرکل زندان های استان بوشهر از راه اندازی اردوگاه ویژه زندانیان مواد مخدر خبر داد. حمیدرضا حیدری در گفت‌وگو با میزان به تشریح برنامه‌های اداره زندان‌های استان بوشهر در سال جدید پرداخت و اظهار کرد: «مهم ترین اولویت ما در سال جدید راه‌اندازی اردوگاه زندانیان ویژه مواد مخدر شهرستان برازجان در مجاورت زندان این شهرستان است.»

‎اخراج دبیر خبرگزاری میزان پس از انتشار نام سید محمد خاتمی

یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۴-۰۵-IranSOS- خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضاییه بعد از انتشار پیام تسلیت پورمحمدی وزیر دادگستری به محمد خاتمی رییس جمهوری اسبق رژیم ایران برای درگذشت مادرش ضمن حذف این مطلب، دبیر گروه قضایی این خبرگزاری را هم اخراج کرد. به گزارش کلمه به نقل از خبرنگاران ایران؛ این مطلب در حساب توییتر سایت مشرق نیوز از سایت‌های اصولگرا با اسکرین شاتی از صفحه‌ای که در خبرگزاری میزان آمده بود، اعلام شد.

‎تکذیب خبر موافقت با حضور بانوان در ورزشگاه از سوى وزارت کشور

یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۴-۰۵-IranSOS- رئیس مرکز اطلاع رسانى و امور بین المل وزارت کشور، خبر موافقت شوراى امنیت ملى با حضور بانوان در ورزشگاه ها را تکذیب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانى وزارت کشور، دین پرست با تکذیب خبر منتشره روز گذشته در رسانه ها با مضمون تایید طرح حضور بانوان و خانواده ها در سالن هاى ورزشى از سوى شوراى امنیت ملى اعلام کرد: شوراى امنیت کشور در خصوص حضور بانوان در سالن هاى ورزشى مصوبه اى نداشته است.

‎تلاش رهبران جمهوری اسلامی برای فرار از پیامدهای تفاهم هسته‌ای

یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴-۲۰۱۵-۰۴-۰۵-IranSOS- از زمانی که خامنه‌ای٬ حسن روحانی را با فرمان «نرمش قهرمانانه» جایگزین احمدی نژاد و «قطار بی ترمز» او کرد، و پس از آنکه او چندین بار هم تائید کرد که فشار تحریم‌ها تأثیرات جدی بر وضعیت رژیم‌ نداشته است، واضح بود که وی در تلاش است تا با سیلی صورت خود را سرخ کرده و طوری جام زهرِ اتمی را سر بکشد که کمترین ضرر را برای نظام‌اش در پی داشته باشد.