‎طرح نظارت نمایندگان بر شنود به صورت دو فوریت مطرح می‌شود

‎دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ -‫IranSOS‬- یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت که طرح نظارت نمایندگان بر شنود با امضای ۸۲ نماینده به هیات رئیسه ارائه شده است تا به صورت دو فوریتی در صحن علنی مطرح شود. سید سعید حیدری‌طیب در گفت‌وگو با (ایسنا)، در توضیح جزئیات طرح نظارت نمایندگان در شنود گفت: شرع اسلام استراق سمع را جایز نمی‌داند که این نظر تمامی علما نیز می‌باشد. امام(ره) نیز استراق سمع را جایز نمی‌دانستند مگر در موارد ضدامنیتی که با اجازه حاکم شرع انجام شود.

‎ صدف کرج دیگر مروارید ندارد

‎دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ -‫IranSOS‬- کاخ مروارید یا همان کاخ شمس تا کمتر از ۱۰ سال پیش مجموعه‌ای زیبا بود که طراحی و معماری منحصر به فردش چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌ساخت، این مجموعه بین سال‌های ۱۳۴۵ تا ۱۳۴۷ در ۱۱۱ هکتار برای شمس پهلوی خواهر پادشاه وقت که گفته می‌شود از بیماری آسم رنج می‌برده، در منطقه خوش آب و هوای مهرشهر با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیون دلار ساخته شد.

‎هاشمی رفسنجانی: بزر‌گ‌ترین گناه را به‌ اسم امنیت مرتکب می‌شویم

‎دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ‫-IranSOS-‬ ما حق نداریم اسرار مردم را حتی برویم بفهمیم، چه برسد به اینکه افشا کنیم. بزر‌گ‌ترین گناه را به‌ اسم امنیت مرتکب می‌شویم. شنود بگذاریم در خانه‌های مردم و روی موبایل‌های مردم و در ماشین‌های مردم، در هر گوشه زندگی مردم. اینها همه ضد اخلاقی است.

‎ماشالله حائری دچار خونریزی مغری شد

‎دوشنبه ۲۲ اردیبهشت  ۱۳۹۳ ‫-IranSOS-‬ ماشالله حائری زندانی سیاسی بند ویژه امنیتی زندان رجایی شهر کرج (گوهردشت) روز چهارشنبه هفته گذشته دچار خونریزی مغزی شده و به یکی از بیمارستان های خارج از زندان منتقل گردید. به گزارش کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی، روز چهارشنبه هفته گذشته، هفدهم اردیبهشت ماه ماشالله حائری زندانی سیاسی سالن ۱۲ بند چهار زندان رجایی شهر به دلایل نامشخصی دچار خونریزی مغزی گردید و در وضعیت بسیار وخیمی به یکی از بیمارستان های خارج از زندان.