‎مرگ دو کارگر در روز کارگر

‎جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ -IranSOS- مدیر حوزه سه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از مرگ دو کارگر در پی ریزش آوار یک محل گودبرداری شده در شهرک صنعتی طرق این شهر خبر داد. ابوالفضل تیموری در گفت‌وگو با (ایسنا)، درباره این حادثه گفت: وقوع یک مورد حادثه ریزش آوار در ساعت ۱۱:۱۸ روز پنجشنبه به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی مشهد اطلاع داده شد و در پی آن تیم امداد و نجات ایستگاه‌های ۳۹ ، ۲ و ۹ از سوی ستاد فرماندهی به محل حادثه واقع در در شهرک صنعتی طرق ، اعزام شدند.

تاریخ محاکمه مسعود شمس‌نژاد، وکیل مدافع کُرد معین شد

جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ -IranSOS- زمان دادگاهی مسعود شمس‌نژاد، وکیل مدافع کُرد از سوی شعبه‌ ٢ دادگاه انقلاب شهر ارومیه به ریاست خدادادی، برای ١٧ ارديبهشت این ماه تعیین شده است. به گزارش انسانیت٬ زمان دادگاهی مسعود شمس‌نژاد وكيل كُرد اهل اروميه که سابقه ٥ سال تدريس در دانشگاه‌هاى اروميه در رشته حقوق را دارد و تاکنون وكالت بسيارى از زندانيان سياسی كُرد در این شهر و سایر شهرهای استان آذربایجان غربی را برعهده داشته است،از سوی شعبه ۲ دادگاه انقلاب شهر ارومیه به ریاست خدادادی برای ۱۷ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۳ تعیین شد.

ادامه اعتصاب غذای سه برادر زندانی کرد و وخامت حال یکی از آنها

جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ -IranSOS- سه زندانی سیاسی محبوس در زندان مرکزی ارومیه که از روز سوم اردیبهشت ماه به انفرادی منتقل شدند کماکان در اعتصاب غذا بسر می برند. به گزارش انسانیت٬ علی و حبیب افشاری، دو زندانی سیاسی محکوم به اعدام به همراه سلطان افشاری، دیگر برادر زندانی که حکم پنج سال حبس خود را در زندان ارومیه می گذارند، از روز چهارشنبه سوم اردیبهشت‌ ماه ۱۳۹۳، در اعتراض به تایید مجدد حکم اعدام دست به اعتصاب غذا زده اند.