‎تجمع کارگران فولاد زاگرس در اعتراض به انحلال کارخانه

‎شنبه٬ ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ -IranSOS- حدود ۲۰۰ نفر از کارگران فولاد زاگرس صبح امروز در اعتراض به انحلال این کارخانه از سوی کارفرما در مقابل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان قروه واقع در استان کردستان تجمع کردند. «علی‌اکبر هدایتی»، یکی از نمایندگان کارگران حاضر در این تجمع تعداد کارگرانی که با انحلال این کارخانه بیکار می‌شوند را ۲۷۴ نفر ذکر کرد و به ایلنا گفت: تجمع امروز کارگران در اعتراض به تصمیم مالکان کارخانه مبنی بر انحلال این واحد تولید فولاد صورت گرفته است.

‎ارجاع پرونده رحیمی به شعبه ۷۶ دادگاه كیفری استان تهران

‎شنبه٬ ۱۶ فروردین ۱۳۹۳-IranSOS- پرونده معاون اول رییس جمهور دولت دهم برای رسیدگی به شعبه ۷۶ دادگاه كیفری استان تهران ارجاع شد. به گزارش ایلنا در روزهای اسفند ماه گذشته محسن افتخاری سرپرست دادگاه های كیفری استان تهران از صدور كیفرخواست برای پرونده محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم خبر داد. با صدور كیفرخواست برای این مقام ارشد دولت قبلی‏ْ، پرونده برای رسیدگی به شعبه ۷۶ دادگاه كیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامك مدیرخراسانی ارجاع شده است اما تاكنون وقت رسیدگی برای آن تعیین نشده است.

‎مخالفت دادگاه با ورود وکیل تعینی به پرونده ۵ زندانی اهل‌سنت

‎شنبه٬ ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ -IranSOS- شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب از ورود یک وکیل تعینی به پرونده ۵ زندانی محکوم به اعدام اهل‌سنت ممانعت به عمل آورد. به گزارش هرانا، یکی از وکلای پایه یک دادگستری بنام «احسان مزین» که به درخواست خانواده ۵ زندانی محکوم به اعدام اهل‌سنت به پرونده ایشان ورود کند با ممانعت ریاست شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب (محمد مقیسه‌ای) روبرو شد.