‎سخنگوی قوه قضاییه رژیم ایران از محاکمه غیابی چهار نفر خبر داد

‎دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ -IranSOS- محسنی اژه‌ای در نشست خبری روز دوشنبه در این باره اظهار کرد: در هفته‌ای که گذشت ۴ نفر از عوامل فتنه که در خارج از کشور هستند به طور غیابی محاکمه شدند و روال قانونی در مورد آنها اجرا می‌شود. وی افزود: تعدادی از جریان فتنه که در داخل کشور هستند نیز ممنوع‌الخروج شده‌اند که به دلیل غیرقطعی بودن حکم از ذکر اسامی محکومان خودداری می‌کنم. وی در ادامه گفت: در خصوص قضیه اسفناکی که در فشافویه اتفاق افتاد،‌ دادستان به عنوان مدعی‌العموم وارد شد. این یک امر تاسف بار است که در مدت زمان کوتاه این لطمه بزرگ وارد شده است.

روایتی از تصویر زندگی ۶۰ خانواده در قلعه الیمان

دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ -IranSOS- اصولا اهالی قلعه، آسمان زندگی‌شان را آفتابی نمی‌بینند. برای آنها وسعت دورنمای زندگی‌شان به تاری و غمباری همین آسمانی است که امروز، آبستن ابر و باران بر سرشان سایه انداخته. انگار سرنوشت شان از ابتدا چنین رقم خورده که با فقر متولد شوند، در فقر زندگی کنند و از فقر بمیرند. هنوز یک ماه هم از نوروز نگذشته. هنوز طراوت بهار در شهر جاری است. هنوز می‌شود شکوفه‌های رنگارنگ را روی تن درختان دید. اما در قلعه الیمان خبری از بهار نیست
‎‫‫

درخواست آیت الله کاظمینی بروجردی از مراجع تقلید: در مقابل حکام خودکامه سکوت را بشکنید

دوشنبه  ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ -IranSOS- سال جدید با کوهی از مشکلات و‪ ‬معضلات اغاز شد در حالی‪ ‬که عید نوروز خالی از شور و شعف بود و طراوت بهار در ابلاغ گرانی های مضاعف و تنگناهای فراتر بی معنا گردید، در این سی و پنج سال همواره اعیاد به جای شیرینی و شادمانی، برای قشر عظیم محرومین و مستضعفین، تازیانه های فکری و عصبی، به همراه داشته و خانه های نیازمندان و زمین خوردگان را به آواز رنج و اندوه و غصه، ترانه داده است. هنوز در انتهای سال قبل بودیم که زمزمه های افزایش قیمت سوخت های زیربنائی در جامعه به گوش رسید و حقیقت پنهان را در ابلاغ اقتصاد مقاومتی اظهار نمودند که به معنای شکستن مقاومت اکثریت قریب به اتفاق مردم در زیر بار مخارج کشنده و مداخل نابرابر جاری است.