‎سینماگران دیه‌ جوان محکوم به اعدام را تهیه کردند

‎یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ -IranSOS- در نمایش همت عالی فیلم‌سینمایی «خط ویژه» و با همت سینماگران، دیه‌ی جوان محکوم به اعدام به طور کامل تامین شد و این دیه از سوی خانواده مقتول برای ساخت یک مدرسه در مناطق فقیرنشین هزینه خواهد شد. به گزارش (ایسنا)،در مراسمی که شامگاه (۱۶ فروردین ماه) با استقبال هنرمندان، بازیگران‌ و اهالی فرهنگ و هنر برگزار شد؛ در سانس نخست بیش از ۵۰۰ نفر و در سانس دوم ۲۰۰ نفر در این مراسم همت عالی شرکت کرده و در چندین نوبت هم پول‌هایی برای کمک به تامین دیه این جوان محکوم به اعدام جمع‌آوری شد.

‎روایتی متفاوت از نحوه اعدام هویدا

یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ — در روز ۱۸ فروردین ۱۳۵۸ امیرعباس هویدا نخست‌وزیر دوران پهلوی اعدام شد. به گزارش ایسنا به نقل از سایت تاریخ ایرانی، روزنامه کیهان فردای آن روز در گزارشی ذیل تیتر «جزئیات تازه محاکمه و اعدام هویدا» نوشت: امیرعباس هویدا به دلیل ارتکاب جرایمی چون افساد فی‌الارض، خیانت به ملت، شرکت مستقیم در فعالیت‌های جاسوسی به نفع غرب و صهیونیسم، قیام علیه امنیت و استقلال کشور با تشکیل کابینه‌های دست‌نشانده آمریکا و انگلیس، پرداخت درآمدهای ملی حاصله از نفت به شاه سابق، فرح و ممالک وابسته به غرب و شرکت مستقیم در قاچاق هروئین در فرانسه ساعت ۷:۲۵ دقیقه دیروز اعدام شد.

‎ممنون! خودمان با زبان خوش می‌میریم

‎یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ -IranSOS- آیدین سیارسریع، برخی مرگ و میرها در کشور را دست‌مایه مطلب طنز خود در شماره امروز روزنامه قانون قرار داده است. به گزارش ایسنا، سیارسریع می‌نویسد: «من نیم ساعت نشستم فکر کردم (البته برای خودم هم عجیب بود) و به این نتیجه رسیدم هر کس می خواهد مردم کشور ما را به هر نحوی به قتل برساند، خیلی احمق است. حتی قاتلان عزیز داخل کشور که می‌خواهند به هر دلیلی شخص هموطن خودشان را بکشند هم خیلی احمقند. طرف می‌زند به سرش، یک لحظه خون به مغزش نمی‌رسد، می‌رود با هزینه بالا آن هم به طور غیرقانونی اسلحه تهیه می‌کند، نقشه می‌چیند که من کی بزنم طرف را ناکار کنم. بعد با هزار بدبختی نقشه را پیاده می‌کند و در آخر یک تیر توی مغز طرف خالی می‌کند و بعد از یکی دو سال هم اعدام می‌شود می‌رود پی کارش!