‎‫ادامه تنش و اعتصاب در بند ۳۵۰ اوین‬ ٬ ‎‫مهلت ۲۴ ساعته به مسئولین زندان‬

‎‫شنبه ۱۴ دی ماه ۱۳۹۲‬ – همانگونه که در برخی از خبرها آمده است در جریان اعتراض جمعی زندانیان سیاسی بند ۳۵۰ به اقدام های تحریک آمیز ۴ زندانی امنیتی در بند و ایجاد تنش و تشنج و درگیری و خبرچینی برای وزارت اطلاعات از سوی آنها، افراد یاد شده به نام های م.الف، س(ش).د، ب.ن و ع.الف ، ۴ نفر از زندانیان سیاسی به نام های عماد بهاور، حسن اسدی زیدآبادی، علی کاظمی و بهزاد عرب گل از ۹ دی ماه به سلول انفرادی منتقل شده اند که از تاریخ یاد شده بالغ بر ۱۴۵ نفر از ۱۷۰ نفر زنذانی بند ۳۵۰ در اعتراض به انتقال ۴ زندانی سیاسی به سلول انفرادی دست به اعتصاب غذا زده و دریافت غذای دولتی را تحریم کردند.

‎تأخیر ۷ ماهه در پرداخت حقوق کارگران «فن آوران اروند»

‎۱۴ دی ماه ۱۳۹۲ ‫-‬ IranSOS – کارخانه «فن آوران اروند» که در زمینه تولید الکل از نی شکر فعالیت دارد به دلیل آنچه «نداشتن ملات» (نی شکر) ذکر می‌کند، تولید را کاهش داده و از پرداخت حقوق کارگران خودداری می‌کند. یک فعال کارگری در آبادان از تعویق ۷ ماه حقوق ۶۰ کارگر کارخانه صنایع تبدیلی «فن آوران اروند»، به دلیل کمبود مواد اولیه تولید خبر داد.
«مصطفی نظری»، نماینده محوری کانون شوراهای اسلامی کار در شهرهای آبادان، خرمشهر و اروند کنار در این باره به ایلنا گفت:

‎جلسه محرمانه‌ای که زنجانی را گرفتار کرد

شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – معدود مسئولانی که به رغم مفاسد زیاد بابک زنجانی از او به عنوان «دور زننده تحریم‌ها» به نیکی یاد می‌کردند، پس از جلسه‌ای که در چند دقیقه مشت بابک زنجانی برای همه باز شد، از حمایت از وی عقب‌نشینی کردند. به گزارش ایسنا، انتخاب با این مقدمه به نقل از یک منبع مطلع گزارش داد: حدود یک ماه قبل پس از طرح ادعاهایی درباره واریز دو و نیم میلیارد یورو از سوی بابک زنجانی به حساب بانک مرکزی تاجیکستان که بانک ملی این کشور نامیده می‌شود، از طرف بانک مرکزی، مهدی گودرزی معاون بین‌الملل این بانک به همراه معاونین یکی از بانک‌های خصوصی به تاجیکستان سفر کرد.