‎دادگاه مهدیه فراهانی برگزار شد

‎پنج شنبه٬ ۲۶ دی ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – دادگاه مهدیه فراهانی یکی از فعالان حقوق زنان، در ۲۵ دی ماه در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب برگزار شد. به گزارش ‎هرانا به نقل از سایت تاقانون خانواده برابر، دادگاه این فعال حقوق زنان که به تبلیغ علیه نظام متهم شده و به قید کفالت ۳۵ میلیون تومانی آزاد است در حالی برگزار شد که در جریان دادرسی، قاضی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب با وی و وکیلش رفتار مناسبی نداشت و با توهین و فریاد با آن‌ها برخورد کرد.

‎۲۰ کارگر پلی اکریل اصفهان به دلیل اعتراضات صنفی تهدید شدند/ انتشار تصویر نامه تهدید آمیز

‎پنج شنبه٬ ۲۷ دی ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – مدیران کارخانه در تاریخ ۱۸ دی ماه با ارسال نامه‌هایی جداگانه به بیش از ۲۰ کارگر پلی اکریل اصفهان، آن‌ها را به دلیل شرکت در تجمعات اعتراضی تهدید به اخراج کرده‌اند. بیش از ۲۰ کارگر پلی اکریل اصفهان با دریافت نامه‌هایی جداگانه از سوی مدیران کارخانه، به دلیل آنچه شرکت در «تجمعات غیرقانونی و دادن شعار» خوانده شده، تهدید به اخراج شده‌اند. یکی از نمایندگان کارگران با اعلام این خبر به ایلنا گفت: مدیران کارخانه با ارسال نامه‌هایی جداگانه به بیش از ۲۰ کارگر پلی اکریل اصفهان، آن‌ها را به دلیل شرکت در تجمعات اعتراضی تهدید به اخراج کرده‌اند.

‎اعدام پنج متهم در شاهرود

‎پنجشنبه ,۲۶ دی ماه ۱۳۹۲ – پنج نفر از محکومان به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر روز گذشته در شاهرود به دارآویخته شدند. به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی دادستانی عمومی و انقلاب شهرستان شاهرود، این پنج نفر در اجرای دادنامه صادره از شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شاهرود که به تایید مقامات عالی قضایی رسیده است، به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر از نوع هرویین و کراک اعدام شدند.

‎اعدام یک زندانی در طبس

‎پنجشنبه ,۲۶ دی ماه ۱۳۹۲ – سحرگاه روز گذشته یک زندانی متهم به حمل و نگهداری مواد مخدر در زندان مرکزی طبس  اعدام شد. به گزارش هرانا، یک نفر متهم به نام «حسن سنیج» ۴۳ساله، اهل طبس که در سال ۱۳۸۸ به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر دستگیر شده بود سحرگاه روز گذشته در این زندان اعدام شده بود.