‎کارگران قند کامیاب با ۴ تا ۱۱ ماه حقوق معوقه، بیکار شدند

‎۹ دیماه ۱۳۹۲ – IranSOS – نماینده کارگران کارخانه قند کامیاب از توقف تولید و بیکاری ۱۵۰ نفر از کارگران این کارخانه خبر داد و گفت: پرداخت حقوق کارگران از ۴ تا ۱۱ ماه به تاخیر افتاده است. این کارگر که نخواست نامش فاش شود، درباره دلایل تعطیلی کارخانه قند کامیاب به ایلنا گفت: کارگران سوءمدیریت را عامل اصلی تعطیلی کارخانه می‌دانند چرا که «قند کامیاب» به دلیل انباشت تدریجی بدهی‌ها تعطیل شده است.

‎کارگران «روغن‌ نباتی قو» تجمع اعتراضی بر پا کردند

‎۹ دیماه ۱۳۹۲ – IranSOS – تجمع صبح امروز کارگران در اعتراض به بی‌توجه‌ای کارفرمای جدید کارخانه به پرداخت نشدن به موقع حقوق و سایر مطالبات‌شان همانند بهره‌وری، عدم تأمین لباس کار، اجرا نشدن طرح طبقه بندی مشاغل و مشکلات ناشی از سوءمدیریت برگزار شده است.

‎ تیراندازی مداح هفت تیر کش در اتوبان

چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – دو سایت خبری ماجرای درگیری محمود کریمی – مداح مشهور – با چند نفر و تیراندازی در بزرگراه بابایی را به دو صورت کاملا متفاوت روایت کرده‌اند. البته یکی از سایت‌ها هیچ اشاره‌ای به نام این مداح نکرده اما سایت دیگر، مطلب را به نقل از یکی از نزدیکان محمود کریمی و با ذکر نام این مداح منتشر کرده است.

‎ملاقات «تاتلیس» و «ابرو» با رضا ضراب

چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – ابراهیم تاتلیس خواننده مشهور ترکیه با رضا ضراب تاجر ایرانی‌الاصل و متهم پرونده فساد مالی ترکیه در زندان ملاقات کرد. به گزارش ایسنا، تدبیر به نقل از شبکه تلویزیونی فکس نوشت: تاتلیس روز قبل به ملاقات رضا ضراب رفته و پس از خروج از زندان در گفت‌وگو با خبرنگاران از فعالیت‌های این میلیاردر بازداشتی حمایت کرده است. اردوغان نیز تا کنون بارها از رضا ضراب دفاع کرده و او را فردی خیر دانسته است.

‎اطلاعات جدید درباره ارتباطات بابک زنجانی

چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – سایت خبری انتخاب مدعی شده که به جزئیات تازه‌ای درباره پرونده بابک زنجانی دست یافته است. به گزارش ایسنا، انتخاب نوشت: «نام و تصویر بابک زنجانی پاییز سال گذشته برای نخستین بار توسط یک سایت خبری داخل کشور به عنوان یکی از بزرگ‌ترین رانت‌خواران تاریخ ایران معرفی شد اما سوال اینجاست که بابک زنجانی چگونه به این وضعیت رسید؟

‎آینده فرزندان حاصل از ازدواج با اتباع بیگانه در ابهام

‎‎‎چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – خالقی ٬ ‎معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان کرمان، گفت : به لحاظ اینکه این فرزندان شهروند ایران محسوب نمی‌شوند و همچنین تا سن ۱۸ سالگی نمی‌توانند تابعیت کشور جمهوری اسلامی را بپذیرند، بی هویت به جهت نداشتن شناسنامه این افراد مجهول‌الهویه خواهند ماند