‎وضعیت وخیم جمشید دهقانی پس از پایان اعتصاب

‎شنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۲ – جمشید دهقانی که پس از ۷۵ روز به اعتصاب غذای خود پایان داد توانایی غذا خوردن ندارد و همچنان پزشکان با استفاده از سرم به وی غذا می‌دهند. به گزارش هرانا، جمشید دهقانی که از روز ۱۳ آبان ماه تا روز شنبه ۲۸ دی ماه به مدت ۷۵ روز در اعتراض به حکم اعدام خود و همچنین عدم رعایت اصل تفکیک جرایم دست به اعتصاب غذا زده بود اکنون با پایان اعتصاب غذا در شرایط وخیمی بسر می‌برد.

‎۴۷ نفر با اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی رژیم ایران در خرم آباد دستگیر شدند

‎شنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – فرمانده انتظامی خرم آباد از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد. به گزارش  مهر، سرهنگ حسین نجفی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح ارتقا امنیت اجتماعی در نقاط آلوده و جرم خیز شهرستان خرم آباد اجرا شد. وی با اشاره به دستگیری متخلفان در قالب اجرای این طرح در خرم آباد افزود: با اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی ماموارن انتظامی خرم آباد موفق به دستگیری ۴۷ نفر متخلف در سطح شهر شدند.

‎۶۵۰ کارگر کارخانه لوله گستر اسفراین سه ماه حقوق نگرفته‌اند

‎شنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – یکی از نمایندگان کارگران کارخانه «لوله گستر» دراستان خراسان شمالی از تعویق سه ماه حقوق ۶۵۰ کارگر این کارخانه، به دلیل کمبود منابع مالی خبر داد. به گزارش ایلنا ،«سهراب ناصری»یکی از نمایندگان کارگران  در این باره گفت: کارخانه «لوله گستر» که در زمینه تولید لوله‌های انتقال نفت و گاز فعالیت دارد به دلیل آنچه از سوی کارفرما «نداشتن ضمانت نامه بانکی برای فروش محصولات» ذکر می‌شود، تولید را کاهش داده و از پرداخت حقوق کارگران خودداری می‌کند.

‎محکومیت فاطمه هاشمی به شش ماه حبس تعلیقی

‎شنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۲  – IranSOS – فاطمه هاشمی رفسنجانی توسط شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی تهران به شش ماه حبس تعلیقی محکوم شد. «سید وحید ابوالمعالی» وکیل مدافع فاطمه هاشمی رفسنجانی روز شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: حکم از سوی دادگاه ابلاغ شده و موکلم به شش ماه حبس محکوم شده است.

‎چرا نمی‌گذارید مشکل دانشجویان ستاره‌دار برای همیشه حل شود؟

‎شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – «تا چندی پیش وجودشان انکار می‌شد و برخی به صراحت اعلام می‌کردند که دانشجوی ستاره‌دار نداریم؛ چه بسا راست هم می‌گفتند؛ چون ستاره‌دار شده‌ها را به دانشگاه راه نمی‌دادند که دانشجو به حساب آیند!» «تابناک»، در مطلبی با عنوان «چرا نمی‌گذارید مشکل دانشجویان ستاره‌دار برای همیشه حل شود؟» افزوده است: « وزیر علوم در حاشیه سفر هیات دولت به خوزستان، بار دیگر با تاکید بر قانونی‌بودن بازگشت دانشجویان ستاره‌دار به تحصیل، از حق تحصیل برای همه دانشجویان دفاع کرد و خطاب به نمایندگان مجلسی که با او در این باره مخالف هستند، گفت که آنها می‌توانند برای رفع شبهاتشان در این خصوص از سایر نهادها کمک بگیرند.

‎علم الهدی: سه، چهار روز است که فناوری هسته‌ای در مرحله سقوط قرار گرفته

‎شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – علم الهدی دیروز در نماز جمعه مشهد گفت: “سه، چهار روز است که فناوری هسته‌ای در مرحله سقوط قرار گرفته و آقای صالحی در گفتگوی خبری مسائلی را بیان کرد که نتیجه این شد، فناوری هسته‌ای متوقف شده است. آیا واقعاً تعطیلی فن‌آوری هسته‌ای به چهار میلیارد دلار می‌ارزد؟”

‎وزیر اطلاعات ‎رژیم ایران: ادعاهای بابک زنجانی خلاف واقع بوده

‎شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – علوی: وزارت اطلاعات در چند وقت اخیر پیگیر بازگرداندن درآمدهای نفتی در دست بابک زنجانی بود، به طوری که در آن زمان زنجانی اعلام کرد که پول فروش نفت را در بانک تاجیکستان واریز کرده که بعد از بررسی معلوم شد این موضوع خلاف واقع بوده و سپس وی گفت که حدود دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون یورو از درآمدهای نفتی را به بانکی در روسیه واریز کرده است، که این موضوع هم خلاف واقع بود.