‎وضعیت نگران کننده ماشاء الله حائری در بیمارستان دی

‎دوشنبه ,۷ بهمن ۱۳۹۲‎ – IranSOS – ماشاء الله حائری زندانی سیاسی کهن سال زندان رجایی شهر پس از حمله قلبی با دستبند و پابند در بیمارستان دی بستری شده است. به گزارش هرانا، ماشاء الله حائری روز سه‌شنبه ۲۴ دی ماه در پی خونریزی از گوش و بینی به بهداری زندان رجایی شهر کرج منتقل و به دستور پزشکان بهداری بصورت اورژانس به بیمارستان ۱۰۰۰ تخت خوابی خمینی اعزام شد.

‎اعلام اعتصاب زندانیان سیاسی رجایی شهر

‎دوشنبه ‫٬‬ ۷ بهمن ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – در اعتراض به از سرگیری مجدد پارازیت، بسته شدن کتابخانه سالن ۱۲، بازرسی توهین آمیز و لباس فرم اجباری برای زندانیان سیاسی زندانیان این بند اعلام نمودن که برای ۳ روز از دریافت جیره دولتی زندان امتناع می‌کنند. به گزارش هرانا، زندانیان سیاسی و عقیدتی سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج در اعتراض به از سرگیری مجدد ارسال پارازیت توسط دستگاه‌های اخلال در امواج مبایل و همچنین تعطیل شدن کتابخانه سالن مزبور و بازرسی توام با توهین سالن ۱۲ و همچنین اجبار در پوشیدن لباس فرم برای زندانیان سیاسی بیمار؛ اعلام کردند که از روز دوشنبه ۷ بهمن ماه به مدت ۳ روز از دریافت جیره دولتی امتناع خواهند کرد.

‎انتقال هفت زندانی در قزلحصار جهت اعدام

‎دوشنبه ‫٬‬ ۷ بهمن ماه ۱۳۹۲ IranSOS -‎ – صبح روز گذشته هفت زندانی محبوس در واحد ۲ زندان قزل حصار جهت اجرای حکم اعدام به سلول انفرادی منتقل شدند. به گزارش هرانا، بهرام سلطانی، محسن داوودی، هادی بیگی، میثم حاجی، فیض محمد صابرزهی، نظرعلی فکوک و یونس کرمی زندانیان هستند که به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر به اعدام محکوم شده و احکام ایشان در دیوان عالی کشور مورد تائید قرار گرفته است.

‎تاجر ایرانی عضو سپاه قدس، پول ترور سفیر را داده است!

‎دوشنبه ‫٬‬ ۷ بهمن ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – روزنامه زمان گزارش داده ‌که رضا ضراب، تاجر ایرانی که هم اکنون به اتهام ‌فساد مالی اخیر در ترکیه دستگیر شده، یک و نیم میلیون دلار پول برای ترور دیپلمات عربستانی در واشنگتن ‌به آمریکا فرستاده است. به گزارش «تابناک»، بنا بر این گزارش، «امت اوران» معاون حزب جمهوری‌خواه خلق که حزب مخالف دولت اردوغان است، از وی پرسیده ‌که آیا رضا ضراب که ادعا می‌شود یک و نیم میلیون پول برای ترور دیپلمات عربستانی به آمریکا فرستاده، ‌عضو سپاه قدس ایران است؟

‎بروجردی: ‎اگر فتیله هسته‌ای پایین کشیده شود آمریکایی‌ها حقوق بشر را علم می‌کنند

‎دوشنبه ٬ ۷ بهمن ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – رئیس کمیسیون امنیت ملی رژیم ایران گفت: اگر فتیله بحث هسته‌ای پایین کشیده شود آمریکایی ها بحث حقوق بشر را علم می‌کنند. به گزارش مهر، علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در مراسم رونمایی از گزارش حقوق بشر آمریکا در سال ۲۰۱۳ که در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: در فرهنگ لغت مترادفی که می توان برای ناقض حقوق بشر استفاده کرد، آمریکاست. خوی استکباری با آمریکایی ها عجین شده است.

‎تجمع ۱۵۰کارگر ایران پویا مقابل درب ورودی کارخانه

‎‪ – IranSOS – دوشنبه ۷ بهمن ماه ۱۳۹۲‬صبح امروز (دوشنبه۷ بهمن ماه) حدود ۱۵۰ نفر از کارگران کارخانه یخچال سازی «ایران پویا» در اعتراض به مشخص نبودن ۳ درصد از سهام ۲ هزار کارگر این کارخانه در مقابل درب ورودی این کارخانه دست به تجمع زدند. صبح امروز (دوشنبه۷ بهمن ماه) جمعی از کارگران کارخانه یخچال سازی «ایران پویا» در اعتراض به مشخص نبودن ۳ درصد از سهام ۲ هزار کارگر این کارخانه در مقابل درب ورودی این کارخانه دست به تجمع زدند.

‎توهین آشکار محمد جواد لاریجانی به حقوق بشر و گزارشگر ویژه سازمان ملل

‎دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – دبیر ستاد حقوق بشر ‎رژیم جمهوری اسلامی ایران گفت: «احمق شریر» از چه کسانی دفاع می‌کند؟  امروز کسانی تحت عنوان مدافعان حقوق بشر فعالیت می کنند که آلوده به تحرکات تروریستی هستند و کار بزرگ شما بسیجیان این است که از این عنوان‌های جعلی پرده‌برداری کنید.

متهم پرونده مرگ ستار بهشتی به زودی محاکمه می‌شود

‎دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – متهم پرونده مرگ ستار بهشتی با صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست به زودی محاکمه می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از جوان‌آنلاین، متهم این پرونده، یکی از ماموران پلیس فتا است که به اتهام ضرب و جرح عمدی، شکنجه، توهین، لغو دستور، ایجادجو بدبینی نسبت به نیروهای مسلح و سهل‌انگاری در انجام وظیفه از سوی قاضی محمد شهریاری بازپرس ویژه قتل تهران مجرم شناخته شده و دادیار اظهارنظر دادسرای امور جنایی پایتخت نیز برای وی با صدور کیفرخواست، از دادگاه عمومی جزایی تهران تقاضای مجازات کرده است.

‎سه کتاب ساعدی مجوز نشر گرفت

‎دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – سه کتاب غلامحسین ساعدی به تازگی از وزارت ارشاد مجوز نشر گرفته است. به گزارش (ایسنا)، سه کتاب «آی باکلاه آی بی‌کلاه»، «ضحاک» و «وای بر مغلوب» ساعدی (گوهرمراد) برای تجدید چاپ مجوز نشر گرفته و در انتشارات نگاه منتشر خواهند شد. «آی باکلاه آی بی‌کلاه» یک نمایشنامه است که شخصیت‌های آن عبارت‌اند از خبرنگار و راننده.