‎ممانعت از آزادی فرزاد مددزاده با وجود پایان محکومیت

‎پنجشنبه ,۳ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – فرزاد مددزاده که محکومیت ۵ ساله خود را بدون مرخصی در زندان سپری کرده است، با وجود پایان دوران محکومیت با ممانعت از آزادی روبرو شد. به گزارش هرانا، فرزاد مددزاده زندانی سیاسی سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج که بنا به قرار قبلی باید در تاریخ ۳ بهمن ماه با پایان دوره محکومیت از زندان آزاد می‌شد، با ممانعت مسئولین روبرو شده است.

‎اعدام هفت زندانی در زندان دیزل آباد

‎پنجشنبه ,۳ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – هفت زندانی با اتهامات قتل و قاچاق مواد مخدر در محوطه زندان مرکزی کرمانشاه، دیزل آباد اعدام شدند.  به گزارش  هرانا به نقل از واحد مرکزی خبر، احکام اعدام این هفت زندانی سحرگاه روز پنج‌شنبه در محوطه زندان مرکزی کرمانشاه (دیزل آباد) از طریق چوبه دار به اجرا درآمد.

‎سید ضیا نبوی به مرخصی اعزام شد

‎پنجشنبه ,۳ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – سید ضیا نبوی زندانی سیاسی تبعیدی به زندان کارون، برای اولین بار به مدت ۵ روز به مرخصی اعزام شد. بنا به گزارش هرانا، سید ضیا نبوی که از خرداد سال ۸۸ تا کنون بدون مرخصی در زندان به سر می‌برد، روز چهارشنبه ۲ بهمن ماه به مدت ۵ روز به مرخصی اعزام شد.

‎آرش محمدی به مرخصی اعزام شد

‎پنجشنبه ,۳ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – آرش محمدی، فعال دانش‌جویی چپ محبوس در زندان مرکزی تبریز عصر امروز چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲ به مرخصی اعزام شد. به گزارش هرانا، این فعال دانش‌جویی در حالی برای اولین بار و با قرار وثیقه‌ی ۲۵۰ میلیون تومانی به مرخصی ۴ روزه اعزام شده که تنها ۴ ماه از مدت زمان محکومیتش باقی است. گفتنی است ماموران زندان تبریز وی را با آمبولانس از زندان خارج و در محلی دورتر از زندان رها کردند.

‎میر حسین موسوی با دخترانش دیدار کرد

‎پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد روز چهارشنبه، به همراه خانواده با پدر و مادر خود دیدار کردند. به گزارش ایسنا، روز نو در ادامه نوشت: وضعیت جسمی موسوی و رهنورد نسبت به هفته‌های قبل بهتر گزارش شده است. میرحسین موسوی در این دیدار جویای وضعیت جسمی حجت‌الاسلام والمسلمین کروبی شد و برای بهبود هرچه سریعتر وی دعا کرد.