‎پایان اعتصاب غذای زندانیان قزل‌حصار

‎یکشنبه, ۲۹ دی ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – حامد احمدی، کمال ملایی، جمشید دهقانی و جهانگیر دهقانی پس از ۷۵ روز به اعتصاب غذای خود پایان دادند. به گزارش هرانا، این چهار زندانی اهل سنت قزل‌حصار از تاریخ ۱۳ آبان ماه سال جاری در اعتراض به حکم اعدام که برایشان صادر شده و آن را ناعادلانه میدانند و همچنین عدم رعایت تفکیک جرایم در مورد ایشان دست به اعتصاب غذا زده و مدت ۷۵ روز را در اعتصاب غذا بسر بردند. ایشان در پایان اعتصاب نامه ای نوشته اند که متن کامل آن را در زیر می‌خوانید:

‎حاج محمود کریمی و ‎دستگاه سیدالشهدا

‎یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – از همه دوستانی هم که از دستگاه سیدالشهدا (ع) حمایت کردند علی‌الخصوص از حاج آقا منصور ارضی، حاج سعید حدادیان، حاج محمدرضا طاهری، حاج رضا هلالی و … تشکر می‌کنم. از قول اهل بیت (ع) تشکر می‌کنم 

‎بالاخره تلویزیون رژیم ایران «ساز» نشان داد

‎یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – یک گروه موسیقی برای اولین بار در شبکه یک سیما و برنامه صبح بخیر ایران، سازهای خود را به روی صحنه آوردند. به گزارش ایسنا به نقل از سایت موسیقی ایرانیان، شبکه یک بر خلاف انتظار مخاطبین، حین اجرای موسیقی، نوازندگان را سانسور نکرد و تصویر اعضای گروه را همراه با سازهایشان در این برنامه پخش کرد.

‎دانشجویان نباید به شکل و پوشش مانکنی به دانشگاه بیایند

‎یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – معاون فرهنگی دانشگاه آزاد با بیان اینکه در بحث عفاف و حجاب نباید بین زن و مرد استثناء قائل شد، گفت: دانشجویان مرد ما نیز باید در دانشگاه با شخصیت مناسب حضور پیدا کند و دانشجوی پسر نباید به شکل یک مانکن و مروج فرهنگ بیگانه در دانشگاه حضور یابد همانطور که دانشجوی دختر نیز نباید این گونه باشد. حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر طه هاشمی در گفت‌وگو با (ایسنا)، با بیان اینکه متاسفانه گاهی اوقات مفاهیم فرهنگی به درستی فهم نمی‌شود، اظهار کرد: بر همین اساس برنامه و راهی که قرار است برای استقرار این مفهوم طراحی شود، نیز به اشتباه می‌رود،

کامبوج – تولید کنندگان پوشاک باید به حقوق کارگران احترام بگذارند

۲۷ دی ۱۳۹۲ (۱۷ ژانویه ۲۰۱۴)  – فدراسیون بین المللی جامعه های حقوق بشر(FIDH)  و سازمان های عضو آن در کامبوج، لیکادهو(LICADHO)  و آدهوک(ADHOC) ، امروز در نامه مشترک سرگشاده ای به آقای وان سو لِنگ، رییس انجمن تولیدکنندگان پوشاک کامبوج (GMAC) ، از این انجمن خواستند از حمایت از سرکوب خشونت آمیز کارگران اعتصابی یا اقدام های انتقام جویانه علیه آنها پرهیز و به خواست های کارگران توجه کند. نسخه هایی از این نامه برای نخست وزیر، وزیر بازرگانی و وزیر کار و آموزش حرفه ای کامبوج ارسال شد.