‎بی خبری از وضعیت یک شهروند مریوانی

‎جمعه ,۲۷ دی ماه ۱۳۹۲ – ماموران امنیتی وابسته به اداره اطلاعات شهر مهاباد چهار روز پیش یک شهروند مریوانی به نام “لقمان داروند” را بازداشت کردند. به گزارش هرانا، با گذشت چهار روز از بازداشت این شهروند ساکن روستای دری از توابع مریوان، از اتهام و علت بازداشت وی اطلاعی در دست نیست.

‎سامان نسیم از سوی دیوان عالی کشور به اعدام محکوم شد

‎جمعه ,۲۷ دی ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – سامان نسیم زندانی سیاسی محبوس در زندان مرکزی ارومیه از سوی دیوان عالی کشور با حکم اعدام مواجه شد. به گزارش هرانا، وکیل این زندانی سیاسی پیشتر در پی تائید حکم از سوی دادگاه تجدید نظر استان آذربایجان غربی به حکم صادره اعتراض کرده بود اما با این وجود دیوان عالی کشور حکم اعدام این زندانی سیاسی را مورد تائید قرار داد.

‎تجمع پرستاران در اعتراض به عدم دریافت حقوق دو ساله

‎پنجشنبه ,۲۶ دی ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – پرستاران ماهشهر در استان خوزستان همزمان با بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان حاجیه نرگس معرفی این شهرستان در اعتراض به عدم دریافت حقوق در دو سال اخیر در این بیمارستان تجمع کرده و اعتراض خود را به گوش وزیر رساندند. به گزارش ‎هرانا به نقل ازفارس، پیش از ظهر امروز همزمان با حضور و بازدید وزیر بهداشت دولت تدبیر و امید از بیمارستان حاجیه نرگس معرفی این شهرستان، پرستاران ماهشهری که حدود دو سال حقوق و مزایای خود را دریافت نکرده‌اند، با تجمع در این بیمارستان مراتب اعتراض خود را به اطلاع وزیر رساندند.

‎مرکز درمان اجباری اعتیاد جایگزین “زندان” می‌شود

‎جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – معاون کاهش تقاضا و توسعه‌ مشارکت‌های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: پروتکل درمان اعتیاد با داروهای آگونیست و مراکز اقامتی و سند درمان تا پایان امسال ابلاغ خواهد شد. به گزارش (ایسنا) منطقه فارس، بابک دین‌پرست در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر استان فارس گفت: اولویت ستاد مبارزه با مواد مخدر، توسعه مراکز ماده ۱۵ است و در این راستا هم‌اکنون ۵۲۳۳ مرکز ترک اعتیاد در کشور فعالیت دارد که ۸۹ درصد از آنها غیردولتی است.