‎بررسی پرونده زانیار و لقمان مرادی در دادگاه عمومی

‎جمعه , ۴ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – باوجود صدور حکم اعدام در دادگاه انقلاب، پرونده زانیار مرادی و لقمان مرادی اینبار در دادگاه عمومی رسیدگی می‌شود. به گزارش هرانا، روز چهارشنبه ۲ بهمن ماه خدابخش قاضی ناظر بر زندان به زانیار و لقمان مرادی اطلاع می‌دهد که پرونده ایشان برای رسیدگی در دادگاه عمومی ارسال شده و در این دادگاه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

‎از برگزاری جلسه ماهانه کانون نویسندگان ایران جلوگیری شد

‎جمعه ,۴ بهمن ۱۳۹۲ – IranSOS – کانون نویسندگان ایران در بیانیه‌ای اعلام کرد که مأموران امنیتی از برگزاری جلسه ماهانه جمع مشورتی این کانون جلوگیری کرده‌اند. بنا به این بیانیه این جلسه قرار بود روز سه‌شنبه ۲۴ دی‌ماه در منزل یکی از اعضای کانون نویسندگان برگزار شود اما روز یکشنبه مأموران در تماس تلفنی ضمن احضار صاحب‌خانه به یکی از ادارات وزارت اطلاعات وی را وادار می‌کنند جلسه را منتفی کند.

‎اثبات تخلف در برگزاری انتخابات شورای اسلامی کار شرکت واحد

‎پنج شنبه٬ ۰۳ بهمن ماه ۱۳۹۲ – در جلسه‌ مشترکی که روز سه شنبه با حضور مسولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل کار استان تهران برگزار شد، مشخص شد بخشی از آرایی که بابت انتخاب عضو کارگری هیات بررسی صلاحیت نامزدان شورای اسلامی کار سامانه منطقه یک شرکت واحد اخذ شده است تکراری بوده است. یکی از فعالان مستقل کارگری در شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از محرض شدن تخلف غیر قانونی در برگزاری انتخابات شورای اسلامی کار سامانه یک این مجموعه خدماتی خبرداد.
«حسن سعیدی» با اعلام این مطلب به خبرنگار ایلنا گفت: در جلسه‌ مشترکی که روز سشنبه با حضور مسولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل کار استان تهران برگزار شد، مشخص شد بخشی از آرایی که بابت انتخاب عضو کارگری هیات بررسی صلاحیت نامزدان شورای اسلامی کار سامانه منطقه یک شرکت واحد اخذ شده است تکراری بوده است.

‎نارضایتی معلمان از تعویق ۵ ماهه در پرداخت اضافه تدریس

‎پنج شنبه٬ ۰۳ بهمن ماه ۱۳۹۲ – IranSOS – اضافه تدریس بسیاری از معلمان در اردیبهشت ماه و ۴ ماهی که از ابتدای سال تحصیلی جدید می‌گذرد (ماه‌های مهر، آبان، آذر و دی)، پرداخت نشده که به نارضایتی جدی در میان آنان دامن زده است. دبیر کل کانون صنفی معلمان از پرداخت نشدن اضافه تدریس (اضافه کار) بسیاری از معلمان از ابتدای اردیبهشت ماه خبر داد. «اسماعیل عبدی» در این باره به ایلنا گفت: اضافه تدریس بسیاری از معلمان در اردیبهشت ماه و ۴ ماهی که از ابتدای سال تحصیلی جدید می‌گذرد (ماه‌های مهر، آبان، آذر و دی)، پرداخت نشده که این مسئله به نارضایتی جدی در میان آنان دامن زده است.