‎تعویق ۶ ماه حقوق کارگران و احتمال تعطیلی کارخانه «صفائیه گلشن»

‎دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – کارگران کارخانه فرآوری سولفات سدیم «صفائیه گلشن» شش ماه حقوق و دستمزد دریافت نکرده‌اند.
یکی از کارگران این واحد تولدی در خراسان جنوبی با اعلام این خبر به ایلنا گفت: علاوه بر تأخیر ۶ ماهه در پرداخت حقوق، ۳۵ نفر از کارگران «صفائیه گلشن» طی دو سال گذشته بیکار شده‌اند. این کارگر که نخواست نامش فاش شود، تعداد کارگران باقی مانده در این کارخانه را ۲۰ نفر اعلام کرد و گفت: این کارخانه که هم اکنون با حداقل نیروی کار به تولید ادامه می‌دهد، در آستانه تعطیلی قرار دارد.

‎”زندان‌وحشی” به نام “کاسیت”

‎دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – دارم عذاب می‎کشم و در خود می‎سوزم. تحمل این زندگی زجرآور برایم غیرممکن شده هر لحظه بیش‎تر و بیش‎تر در دستان بی‎رحم سرنوشت اسیر می‎شوم. صبح رهایی پس کی خواهد رسید؟ کی؟ تا کی باید سنگینی سایه سیاه سرنوشت را به دوش کشم؟ این قفس تنگ چشمان حریصش را از من بر نمی‎دارد نفسم در گلو حبس شده… این کابوس هر روز و شبم کی به پایان خواهد رسید؟ بی ‎اعتنایی آزارم می‎دهد، نمی‎دانم این قفس چه زمانی خواهد شکست؟

‎وزیر اطلاعات رژیم ایران: تمام تحرکات گروههای مرتبط با معاندین لحظه به لحظه رصد می‌شود

‎دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ – IranSOS – رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از حضور وزیر اطلاعات در جلسه‌ این کمیسیون خبر داد. امیر خجسته در گفت‌وگو با (ایسنا)، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: بررسی آخرین وضعیت امنیت داخلی کشور در مرزها، تحرکات گروههای نفاق و ذاله از جمله محورهای جلسه‌ی امروز کمیسیون با وزیر اطلاعات بود. وی مجموعه اقدامات وزارت اطلاعات در تامین امنیت کشور را بسیار حساس و غیر قابل بیان توصیف کرد و افزود: اقدامات ارزنده‌ای که از سوی وزارت اطلاعات در خصوص تامین امنیت داخلی و خارجی کشور صورت می‌گیرد اقداماتی نیست که با حرف و آمار و و مصاحبه بتوان آن را بیان کرد.

‫اعدام های مخفیانه زندانیان عرب اهوازی را در ایران متوقف کنید‬

‎سی دیماه ١٣٩٢ – IranSOS – نگرانیها از سرنوشت و وضعیت دو زندانی عرب اهوازی محکوم به اعدام كه از روز ١٦ آذر١٣٩٢ از زندان كارون به مکان نامعلومی انتقال داده شده اند بیشتر شده‌ و با توضیحات ضد و نقیضی كه‌ مقامات قضایی به خانواده آنان دادهاند که  حکم اعدام آنها اجرا شده، یا اینكه  آنها برای بازجویی های بیشتر به بازداشتگاه وزارت اطلاعات منتقل شدهاند، باعث سردرگمی خانوادهها شده است‪.‬